Onze Atelier Co-Pains winkels

atelier co-pains 3.0.jpg

Atelier Co-Pains

met Ben 

Paalstraat 7, 2900 Schoten

Maandag       gesloten

Dinsdag         7:00 - 18:00

Woensdag     7:00 - 18:00

Donderdag    7:00 - 18:00

Vrijdag          7:00 - 18:00

Zaterdag       7:00 - 18:00

Zondag         7:00 - 14:00

Mail: schoten@atelierco-pains.be

Tel:    0032 3 293 06 80

Atelier Co-Pains

met Karin & Werner

Wijnegemsteenweg 36, 2970 's-Gravenwezel

Maandag       7:00 - 13:00

Dinsdag         7:00 - 17:30

Woensdag     7:00 - 17:30

Donderdag   gesloten

Vrijdag          7:00 - 17:30

Zaterdag       7:00 - 16:00

Zondag         7:00 - 13:00

Mail: sgravenwezel@atelierco-pains.be

Tel:    0032 3 776 52 43

Schermafbeelding 2021-05-03 om 21.23.31.

Open sinds  18/06/2021

Schermafbeelding 2021-05-24 om 14.22.59.

Atelier Co-Pains

met Julie & Steve

Dorp 23, 2310 Rijkevorsel

Maandag       gesloten

Dinsdag         7:00 - 17:30

Woensdag     7:00 - 17:30

Donderdag    7:00 - 13:00

Vrijdag          7:00 - 16:00

Zaterdag       7:00 - 14:00

Zondag         7:00 - 13:00

Mail: rijkevorsel@atelierco-pains.be

Tel:  0032 3 314 94 08

Atelier Co-Pains

met Heidi & Geert

Bredabaan 445, 2930 Brasschaat

Maandag       06:30 - 17:30

Dinsdag         06:30 - 17:30

Woensdag     06:30 - 15:30

Donderdag   gesloten

Vrijdag          06:30 - 17:30

Zaterdag       07:00 - 15:30

Zondag          07:00 - 13:00

Mail: brasschaat@atelierco-pains.be

Tel:    0032 3 337 15 44

Schermafbeelding 2021-05-24 om 14.20.49.
Schermafbeelding 2021-08-16 om 16.08.56.png

Atelier Co-Pains

met Brigitte 

Gasthuisstraat 8 , 2960 Brecht

Maandag       gesloten

Dinsdag         6:00 - 18:00

Woensdag     6:00 - 18:00

Donderdag    6:00 - 18:00

Vrijdag           6:00 - 18:00

Zaterdag        6:00 - 17:00

Zondag          6:00 - 13:00

Mail:  brecht@atelierco-pains.be

Tel:  0032 3 315 40 61

Atelier Co-Pains

met Sven

Heidestatiestraat 77, 2920 Kalmthout

Maandag       gesloten

Dinsdag         07:00 - 17:30

Woensdag     07:00 - 18:00

Donderdag   07:00 - 18:00

Vrijdag          07:00 - 17:00

Zaterdag       07:00 - 14:00

Zondag          07:00 - 13:00

Mail: heide@atelierco-pains.be

Tel:    0032 3 645 06 00

heide.jpg
HS.jpg

Atelier Co-Pains

met Els & Paul

Vrijheid 154, 2320 Hoogstraten

Maandag       gesloten

Dinsdag         gesloten

Woensdag     6:30 - 18:00

Donderdag    6:30 - 18:00

Vrijdag           6:30 - 17:00

Zaterdag        6:30 - 14:00

Zondag          6:30 - 13:00

Mail:  hoogstraten@atelierco-pains.be

Tel:  0032 3 321 80 91

Atelier Co-Pains met Willem & Merel

Victoriestraat 49/1, 2300 Turnhout

Maandag       gesloten

Dinsdag         7:00 - 18:00

Woensdag     7:00 - 18:00

Donderdag    7:00 - 18:00

Vrijdag           7:00 - 18:00

Zaterdag        7:00 - 18:00

Zondag          7:00 - 14:00

Mail: Turnhout@atelierco-pains.be

Tel:   0032 14 723 337 

acpt.jpg
d96822cb-9cbe-4b26-ac75-5c2461bd86fa.JPG

Atelier Co-Pains met Else & Frederic

Houtseweg 89,  2340 Beerse

Maandag       gesloten

Dinsdag         7:00 - 17:00

Woensdag     7:00 - 17:00

Donderdag    7:00 - 17:00

Vrijdag           7:00 - 17:00

Zaterdag        7:00 - 17:00

Zondag          7:00 - 13:00

Mail: Beerse@atelierco-pains.be

Tel:    0032 14 707 989

Atelier Co-Pains met Sigrid & Jelle

Liersebaan 32, 2240 Zandhoven

tekstballon_edited.png

Opening mei-juni

2022

Maandag       

Dinsdag         

Woensdag    

Donderdag   

Vrijdag          

Zaterdag       

Zondag          

Mail: Zandhoven@atelierco-pains.be

Tel:    

Atelier Co-Pains pimped by Toon De Klerck

Kattendijkdok-Westkaai 28, 2000 Antwerpen

tekstballon_edited.png

Opening 08/2022

Maandag       7:00 - 17:00

Dinsdag         gesloten

Woensdag     7:00 - 17:00

Donderdag    7:00 - 17:00

Vrijdag           7:00 - 17:00

Zaterdag        7:00 - 15:00

Zondag          7:00 - 15:00

Mail: Eilandje@atelierco-pains.be

Tel: